Noter Tasdikli Apostil Onaylı Diploma Çevirisi

ONLINE FİYAT TEKLİFİ, ONLINE ÖDEME, HIZLI TESLİMAT!

Diplomanızı Yurtdışında kullanabilmeniz için Noter Onaylı Tercüme ve Apostil Onaylı Tercüme Sürecimiz
(Bütün süreç 1 gün içinde tamamlanır)

1Müşteri Dosyasını Yükler Siparişi tamamlar: Müşteri TranslateCentral.Net Online Sipariş Sistemine Diplomasını Fotoğraf veya PDF formatında yükler ve Formda uygun seçimleri yapar
2Yeminli Tercüme yapılır: Diploma TranslateCentral Yeminli Tercümanları tarafından tercüme edilir
3Noter Tasdiki yaptırılır: Yeminli Tercümeye Noter Tasdiki alınır.
4Apostil Onayı alınır: Noter Tasdiki alınan Tercümenin Apostil onayı yetkili makamlardan alınır.
5Onaylı Belge Hızlı Kargo ile Ulaştırılır: Tüm Onayları tamamlanmış Diploma Tercümesi (Apostil Onaylı Noter Onaylı Yeminli Tercüme ) Müşteriye hızlı kargo ile ulaştırılır.

 

 

 

Noter onaylı Lise Diploması Tercümesi &  Apostil onaylı Üniversite Diploması Çevirisi

Yurtdışı eğitime adım atarken ihtiyaç duyacağınız her türlü öğrenim belgesi TranslateCentral’ın yeminli tercüman ekibi tarafından hızla istediğiniz dile tercüme edilir. Lise diploması çevirisi, üniversite diploması tercümesi, denklik belgesi çevirisi, mezuniyet belgesi tercümesi yeminli çevirmenler tarafından hızlı bir şekilde tercüme edilir. Ara sınıftan geçiş yaparak veya denklik belgesi alarak yurtdışı eğitime devam etmeyi düşünüyorsanız, Noter onaylı diploma çevirisi, noter tasdikli öğrenci belgesi tercümesine ek olarak yeminli tercüman tarafından çevirisi yapılmış noter tasdikli transkript tercümesi ve noter onaylı öğrenci belgesine de ihtiyacınız olabilir.

İngilizce noter onaylı lise diploması tercümesi, GÜRCÜCE noter onaylı diploma tercümesi, RUSÇA noter onaylı diploma tercümesi, İTALYANCA noter onaylı öğrenci belgesi tercümesi, AZERİCE noter tasdikli lise diploması çevirisi,  ARNAVUTÇA apostil onaylı diploma çevirisi, BOŞNAKÇA noter onaylı diploma çevirisi, İSPANYOLCA noter onaylı diploma çevirisi, noter onaylı UKRAYNACA diploma çevirisi ve daha birçok yabancı dile diploma, öğrenci belgesi, transkript tercümeleriniz acil olarak sonuçlandırılır.

Dünya ölçeğinde İngilizce dilinde eğitim kurum verenlerin çokluğu sebebiyle noter onaylı İNGİLİZCE diploma çevirisi ve apostil onaylı İngilizce diploma tercümesi ve ülkemize yakınlığı ve eğitim kurumlarının kalitesi sebebiyle ALMANCA noter tasdikli diploma çevirisi en yaygın olarak yapılan tercümeler arasındadır.

Bunların yanısıra öğrenim eğitim bursu başvurusunda bulunacaksanız dosyanızda destekleyici belgeler olarak kurs katılım sertifikası çevirisi, uzmanlık belgesi tercümesi, başarı belgesi çevirisi ön lisans diploması tercümesine de yer vermek isteyebilirsiniz. TranslateCentral hızlı güvenilir çeviri hizmeti sayesinde bütün noter onaylı tercüme ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılarsınız.

 

Apostil Onaylı Diploma Tercümesi

Bazı ülkeler, Türkiye’de alınmış bir öğrenim belgesinin kendi ülkelerinde geçerli sayılabilmesi için Noter onaylı diploma, noter tasdikli öğrenim belgesini yeterli görmemekte ayrıca sözkonusu belgeler üzerinde 1961 Lahey Uluslararası Apostille Sözleşmesine uygun olarak Apostil Tasdik Şerhi’nin de  bulunmasını şart koşabilmektedir. Bu tür onay için, apostil tasdikli tercüme, apostil onaylı çeviri, yeminli apostil tercümesi,  apostil belge tercümesi gibi farklı adlar kullanılabilmektedir.

Diploma tercümesi işlemlerinde isterseniz, noter onay alındıktan  sonra apostil işlemlerini de sizin için yapabiliriz. Bu şekilde apostil onaylı diploma tercümesi, apostilli öğrenci belgesi çevirisi, noter onaylı  apostil lise diploması çevirisi yurtdışında kabul edilir hale gelir.

Üstelik bütün bu işlemleri TranslateCentral.Net’den yerinizden kalkmadan bir tık ile labilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey belgenizi istediğiniz formatta, ister PDF olarak taratarak, ister fotoğrafını çekip JPEG olarak online sistemimize yüklemek. Noter onaylı lise diploma tercümesini, apostil onaylı öğrenim belgenizi, veya noter tasdikli denklik belgesini acil olarak istiyorsanız siparişinizi verirken Teslimat Hızı satırında “HIZLI” seçeneğini işaretlemeniz yeterli.  İşlemleriniz yıldırım hızı ile tamamlanır ve her zamanki gibi TranslateCentral’in üç aşamalı kalite kontrol sürecinden geçirilerek size hızlı kargo servisi ile ulaştırılır.

Üstelik TranslateCentral online sistemi sayesinde noter onaylı diploma tercüme,  apostil tasdikli diploma çevirisi siparişlerini bize gece gündüz 7/24 ulaştırabilir veya canlı destek ekibimize iletebilirsiniz.

Diploma çeviri fiyatları talep edilen dile göre değişiklik göstermektedir. Online Sipariş sistemine belgelerinizi yükleyerek ve tercüme dilini seçerek fiyatı görebilirsiniz.

 

Hızlı-Güvenilir Hizmet,
Kolay Sipariş

Öğrenim belgelerinin noter onaylı tercümelerini yerinizden kalkmadan bir tık ile halletmek istemez misiniz? Notere gitmenize gerek kalmadan, ofis ofis dolaşmadan  TranslateCentral .Net ile İngilizce noter onaylı lise diploması tercümesi, Gürcüce noter onaylı diploma tercümesi, Rusça noter onaylı diploma tercümesi, İtalyanca noter onaylı öğrenci belgesi tercümesi, Azerice noter tasdikli lise diploması çevirisi,  Boşnakça noter onaylı diploma çevirisi, İspanyolca noter onaylı diploma çevirisi, Ukraynaca noter onaylı öğrenim belgesi çevirisi işlemlerini hızlıca yaparsınız.

Apostil onaylı diploma çevirisi, noter tasdikli öğrenim belgesi tercümesi için ofis ofis yeminli tercüman aramanıza, noterde sıra beklemenize, apostil şerhi onayı ile uğraşmanıza, tercümem acaba doğru yapıldım mı diye endişe duymanıza gerek yok.  Uygun fiyatlı Noter tasdikli diploma tercüme  Apostil onaylı diploma  çeviri  hizmetlerimizden yararlanmak için sayfamızdaki adımları takip ederek hemen siparişinizi oluşturabilir veya dilerseniz info@translatecental.net adresinden veya 08503032520 nolu telefondan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

TranslateCentral.Net ile yurtdışında eğitim hazırlığı çok kolay!

 

Yurtdışından Alınan Diploma ve Belgeler İçin Türkçe Tercüme Hizmeti

Yurtdışından alınan diplomaların ülkemizde kullanılabilmesi ancak denkliklerinin Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) tarafından tespit edilmesi ve denklik belgesinin alınması ile mümkün olmaktadır.

YÖK tarafından Denklik için Tercümesi Talep Edilen Belgeler

  • Lise öğreniminin de yurtdışında yapılmış olması durumunda “Lise Denklik Belgesi”
  • Diploma veya Mezuniyet Belgesi,
  • Alınan dersleri gösteren Not Çizelgesi (Transkript Belgesi)
  • Diploma Eki (Diploma Suplement) (Avrupa Birliğine üye ve Bologna sürecine dahil olan ülkelerden alınan diplomalar için talep edilmektedir.)

Noter Tasdikli Apostil Onaylı Yeminli Tercüme Hizmeti Sunduğumuz Diploma vb. Belge Türleri

İlköğretim diploması tercümesiOrtaöğretim diploması çevirisiLise diploma çevirisi
Ön lisans diploma çevirisiLisans diploma çevirisiÜniversite diploma tercümesi
Master diploma çevirisiYüksek lisans diploma çevirisiDoktora diploma tercümesi
Lise karnesi çevirisiTOEFL belgesi çevirisi noter onaylı USMLE noter onaylı tercümesi (United States Medical Licensing Examination)
Mezuniyet belgesi çevirisiÖSS sonuç belgesi çevirisiÖSYM sonuç belgesi çevirisi
Transkript çevirisiNot dökümü çevirisi