Tercüman Başvurusu

Aşağıdaki Butona Tıklayarak Başvurunuzu Anında Yapın

Bize neden katılmalısınız?

En az bir yabancı dile hakim misiniz? Belirli bir mekana hapsolmadan para kazanmak mı istiyorsunuz? Yoksa hep evden çalışmayı mı düşlediniz? Emeğinizin karşılığını hızlıca almak mı istiyorsunuz? Mevcut işinize ilave işler yapıp ek  gelir mi elde etmek istiyorsunuz? Soruların bir veya birkaçına cevabınız “evet” ise, özgür tercümanların platformu TranslateCentral’a katılın tercümanlık yeteneğinizi hemen kazanca çevirmeye başlayın.

Nasıl Başvuracaksınız?

Başvurunuzu bize iletmeniz çok kolay! Yukarıdaki “Başvur” butonuna tıklayarak başvuru formunu eksiksiz doldurun ve CV’nizi yükleyip “Kaydı Tamamla” butonuna tıklayın. Bu şekilde bilgileriniz bize ulaşır. Bu aşamadan sonra size eposta ile ileteceğimiz “deneme tercüme metni”ni tercüme edip bize göndermeniz sonrasında başvurunuz değerlendirmeye alınır ve kısa bir zaman içinde sonuçlandırılır.

Olumlu sonuçlanan başvuru sahiplerine teklifimiz iletilir, freelance tercüme hizmeti için size en uygun saatler/günler belirlenir ve bu şekilde platformumuza katılma süreciniz tamamlanmış olur. Online tercüme platformu TranslateCentral’da işlemler “7/24 hizmet” ilkesi ile yürütülür.

Bu platformda GECE KUŞLARINA da yer vardır SABAH İNSANLARINA da… Bize hemen katılın yaşam tarzınızı bozmadan gelir elde etmeye başlayın.