Hukuki Metin Tercüme Hizmeti

TranslateCentral hukuki tercüme bürosu uzman ekibiyle her türlü hukuksal metni istediğiniz dile yüksek kalite güvencesiyle tercüme etmektedir. Hukuki çeviri konusunda uzman tercümanlarımız gizlilik ve kişisel bilgilerinizin korunması ilkelerimize en üst düzeyde uyarak hukuki metinlerinizi tercüme eder. TranslateCentral hukuki çeviri uzmanları belgelerinizi en doğru hukuki dil ve terminolojiyi kullanarak ve çift anlamlı kelimeleri sıkı kontrollere tabi tutarak aslına uygun bir şekilde tercüme eder.

Hukuki metin çevirisi hizmetlerimizi dava dilekçesi, mahkeme kararı çevirisi, tanık ifadesi çevirisi, bilirkişi raporu tercümesi, kanun maddesi tercümesi, yönetmelik çevirisi gibi dava sürecinde karşılaştığınız metinler için güvenle kullanabilirsiniz. TranslateCentral hukuki çeviri bürosu hukuk alanında uzman tercümanları şirket ana sözleşmesi çevirisi, şirket kuruluş evrakı tercümesi, vasiyetname çevirisi, göç idaresi belgesi çevirisi, fikri mülkiyet belgesi çevirisi, marka tescil belgesi tercümesi, patent başvuru dosya tercümesi, patent tescil belgesi çevirisi, sigorta poliçe çevirisi, tutanak çevirisi, ticaret gazetesi çevirisi, ticari sicil çevirisi, kefaletname tercümesi, vekaletname çevirisi, lisans sözleşmesi tercümesi, bayilik sözleşmesi çevirisi ve benzeri her türlü resmi ve hukuki belgenizi istediğiniz dile tercüme eder.

Hızlı Güvenilir Yasal Metin Çeviri Hizmeti

TranslateCentral hukuki tercüme hizmetini kullanarak hukuki tercümelerinizi, resmi belgelerinizi oturduğunuz yerden bir tıkla tercüme ettirebilirsiniz. Acil hukuki tercüme işleriniz için tercümesini istediğiniz belgeyi sistemimize yüklerken Teslimat Hızı satırında “HIZLI” seçeneğini işaretlemeniz halinde çeviriniz yıldırım hızı ile tamamlanır ve size teslim edilir. Tercümenizin hızlı bir şekilde tamamlanması kaliteden ödün verildiği anlamına gelmez. Hukuki metinleriniz ve resmi belge çevirisi tamamlandıktan sonra TranslateCentral’in üç aşamalı kalite kontrol sürecinden geçirilir ve kalite onayı aldıktan sonra size teslim edilir.

TranslateCentral hukuki çeviri uzmanları ülkemiz hukuk sistemine ve farklı ülkelerdeki hukuk sistemlerine hakim profesyoneller arasından seçilir. Bu kişiler resmi belgelerinizin tercümesini, hukuki metinlerinizi aslına uygun olarak, hedef dildeki doğru terminolojiyi kullanarak ve yerel hukuk sistemine uygun olarak tamamlar.

Noter Onaylı Hukuki Tercüme Apostil Onaylı Çeviri

Hukuki metin tercümeleri ve belge çevirilerinde genelde yeminli tercüman çevirisi, noter onaylı tercüme ve apostil onayı talep edilir. TranslateCentral hukuki tercüme bürosu ile çalışmanın en iyi taraflarından biri hukuki metinlerinizi resmi belgelerinizi çevirirken, yeminli tercüman çevirisi, noter onaylı tercüme ve apostil onayı için ofise notere, apostil onay ofisine gitmenize gerek kalmadan, saatler hatta günler kaybetmeden bütün bu hizmetleri bizden paket olarak almanızdır. Bir tıkla hukuki metinlerinizi resmi belgelerinizi noter onaylı, apostil onaylı olarak tercüme ettirmek için Online Sipariş Sayfamıza (SİPARİŞ SAYFASINA LİNKLENECEK) belgenizi yükleyip noter onayı ve apostil için gerekli seçimleri yapmanız yeterli. Belgelerinizin çevirisi hızla tamamlanarak, hızlı kargo ile adresinize teslim edilir.

TranslateCentral hukuki çeviri ofisini hem İngilizce, Almanca, İtalyanca, Arapça Rusça gibi yaygın olarak talep gören dillerde hukuksal çeviri ihtiyaçlarınız, hem de Çince, Urduca gibi nadir bilinen dillerde hukuksal çeviri, resmi belge ihtiyaçlarınız için tek adres olarak kullanabilirsiniz. TranslateCentral hukuki çeviri uzmanlarımız belge çeviri ihtiyaçlarınız en kısa sürede tamamlamak için 7/24 hizmetinizdedir. Siparişinizi verin, hukuki tercümenizi hızlı ve güvenli ve kolayca yaptırmanın keyfini çıkarın.

Hukuki Çeviri İşlemlerinde Sıkça Sorulan Sorular

TranslateCentral hukuki tercüme bürosu olarak en acil ihtiyaçlarınızı bile hızlıca karşılıyoruz. Bunun için sipariş formunda belgenizi yüklerken Teslimat Hızı satırında “Hızlı” seçeneğini tercih etmeniz yeterli. TranslateCentral hukuki tercüme bürosu olarak Türkiye ve dünyada yüzlerce uzman tercüman ile çalışırız. Geniş uzman ağının sağladığı imkan ile çevirinizi en hızlı tamamlar ve çok acil olarak teslim ederiz.

TranslateCentral hukuki tercüme bürosu olarak İngilizce, Arapça, Fransızca, İtalyanca, Almanca’da dahil 60 farklı dilde çeviri hizmeti veriyoruz. Sadece Türkçe ile diğer diller arasında değil, iki yabancı dil arasında da, mesela İngilizce-Rusça, Arapça-Fransızca gibi, tercüme yapıyoruz.

TranslateCentral hukuki tercüme bürosu geniş kadrosu ile yeminli tercüme taleplerinizi hızlıca karşılar. TranslateCentral hukuki tercüme ofisi yeminli tercümanları tarafından tercümesi yapılan belgeniz Noter Tasdiki (Yeminli Tercüme & Noter Tasdikli Tercüme bölümüne linklenecek) yapılarak adresinize hızlı kargo ile ulaştırılır. Notere gitmenize gerek kalmaz. Bizimle çalıştığınızda yeminli tercüman arayarak veya notere gidip gelerek, işlem sırası bekleyerek zaman kaybetmezsiniz.

TranslateCentral hukuk çeviri ofisinde mahkeme kararı, dava ara kararı ve benzeri her türlü hukuki belgeyi www.translatecentral.net sistemine yükleyerek tercümenizi hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Belgeniz, konusunda uzman hukuki tercümanlarımıza yönlendirilerek hızla çevirisi tamamlanır ve size teslim edilir.

TranslateCentral hukuki tercüme bürosu olarak bir amacımız da işbirliklerinizi, ortaklıklarınızı, müşterilerinizi kısaca şirketinizi kullandığınız dilin sınırlarının çok ötesine taşımak. Hem yabancı bir firmadan distribütörlük alırken hem yabancı firmaya distribütörlük verirken veya bayilik anlaşması imzalarken imza attığınız sözleşmenin ayrıntılarını çok iyi anlamanız gerekir. Aksi takdirde ilerde zarar etmenize sebep olacak maddelere bilmeden imza atmış olabilirsiniz. TranslateCentral hukuki tercüme ofisi Bayilik sözleşmelerinizi Distribütörlük anlaşmalarınızı tercüme ederek firmanızın dış pazarlara güvenle açılmasına yardımcı olur.

TranslateCentral hukuki tercüme bürosu olarak alanında uzmanlaşmış yüzlerce tercüman ile çalışıyoruz. Geniş bir tercüman kadrosuna sahip olduğumuzdan yüksek kalite düşük fiyat politikası uygulayabiliyoruz. Bu sayede, TranslateCentral hukuki tercüme bürosu olarak müşterilerimize çok uygun fiyat, çok rekabetçi fiyat verebiliyoruz.