Yeminli Tercüme Hizmeti

Alanında uzman çevirmenlerden yeminli tercüme, son dönemde özellikle uluslararası platformda kurumsal işlemler yapan kişi veya kuruluşların sıklıkla ihtiyaç duydukları hizmetler arasında yer almaktadır. TranlateCentral Yeminli Tercümanlık Bürosu faaliyete geçtiği tarihten bu yana üstlendiği tüm yeminli tercüme işlerini yüksek kalite standardı, hızlı teslim ve güvenilir hizmet anlayışı ile başarılı bir şekilde tamamlamıştır. TranslateCentral Yeminli tercümanlarının sağladığı profesyonel hizmetler doğrultusunda istenilen tüm resmi evraklar, hiçbir hata payına müsaade etmeden Türkçeden pek çok dile çevrilmektedir. TranlateCentral Yeminli Çevirisi bürosu olarak aynı zamanda yabancı dillerden Türkçeye yapılacak olan çevirilerde de yeminli çeviri hizmeti sunmaktadır.Yeminli tercüme kavram olarak temelde, herhangi bir tercüme gerektiren işlemin, yeminli tercüman olarak unvan sahibi kişiler tarafından yapılmasına denmektedir. Nitekim çevirisi yapılan belge üzerinde, söz konusu belgenin yeminli tercüman tarafından yapıldığını bildiren bilgi bulunmaktadır. Bununla birlikte yeminli tercümanlar tarafından yapılan yeminli tercüme işlemleri aynı zamanda noter onaylı tercüme ile benzerlik göstermektedir. Bu iki çeviri türünde arada özellikle dikkat çeken bir fark bulunmamaktadır. Ancak iki tercüme işlemi arasında bahsedilebilecek tek fark; noter onaylı tercüme işlemlerinde çevirisi yapılan belgeler noter tarafından onaylanırken, yeminli tercüman hizmetiyle çevirisi yapılan evraklarda ise tercümana ait bilgiler, dil çifti bilgisi ve tercüme bürosu mührü vurularak onaylanmaktadır.

Yeminli Tercüme İşlemlerinde Profesyonel Destek

Uluslararası işlemlerde sıklıkla karşımıza çıkan yeminli tercüme uygulamaları, özellikle devletlerin resmi kurumlar arasındaki ilişkilerin uygun şartlar altında ilerlemesini sağlaması sebebiyle büyük önem taşımaktadır. Nitekim profesyonel olarak yerine getirilmeyen yeminli tercüme işlemlerinde sözleşme tarafları arasında pek çok hukuki ihtilaf meydana gelebilirken, aynı şekilde uyuşmazlıklar sebebiyle davalara kadar varan birçok sorun gündeme gelmektedir. Bu alanda yeminli tercüman desteği gerektiren hizmetlerin tümünde TranlateCentral Yeminli Tercümanlık Ofisinin sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. TranlateCentral Yeminli Çeviri Ofisi olarak müşterilerimize sunduğumuz yeminli ve noter onaylı çeviri işlemleri;• Pasaport çevirisi• Vekaletname ve muvafakatname çevirisi• Mahkeme belgeleri çevirisi• YÖK Denklik belgeleri çevirisi• Diploma, transkript belgeleri çevirisi• Adli sicil kaydı ve doğum belgesi çevirisi• Banka ve finans raporları tercümesi• Evlilik cüzdanı, nüfus cüzdanı, askerlik belgeleri tercümesigibi pek çok farklı konudan oluşmaktadır. Söz konusu alanların tümünde profesyonel derecede tercümanlık hizmeti sağlamaktayız.

Deneyimli Tercümanlar, Hızlı Hizmet

Tercümanlık firmamız, kurulduğu günden bu yana başarıyla gerçekleştirdiği tüm çeviri uygulamalarında müşteri memnuniyeti sağlayan çözümlere ulaşmıştır. TranlateCentral Yeminli Tercümanlık firması en yüksek kalite ve en iyi fiyatı beraber sunmak için tecrübeli çevirmenleri ile 7/24 hizmetinizde. Yeminli tercüme hizmeti almak için ofis ofis dolaşmanıza, noterde sıra beklemenize, acaba tercümem iyi yapıldı mı diye endişe duymanıza gerek yok. TranlateCentral Yeminli Tercüme Bürosuna www.translatecentral .net üzerinden ulaşın, tercüme işlerinizi günün her saatinde oturduğunuz yerde çayınızı yudumlarken bir tıkla halledin.

Yeminli Tercüme Hizmeti İşlemlerinde Sıkça Sorulan Sorular

TranslateCentral çeviri bürosundan çevirisi tamamlanmış belgelerinizi basılı olarak alabilirsiniz. Bunun için sipariş aşamasında “Çevirimi Kargo ile Teslim almak istiyorum” kutusunu tıklamanız yeterli. Çeviriniz tamamlanır tamamlanmaz hızlı kargo ile adresinize ulaştırılır.

TranslateCentral çeviri ofisi olarak en acil ihtiyaçlarınızı bile hızlıca karşılıyoruz. Bunun için sipariş formunda belgenizi yüklerken Teslimat Hızı satırında “Hızlı” seçeneğini tercih etmeniz yeterli. Hızlı tercüme seçeneğinde bir miktar hizmet fiyat farkı uygulanır. TranslateCentral çeviri bürosu olarak Türkiye çapında yüzlerce uzman tercüman ile çalıştığımızdan çevirinizi en çabuk yapabilecek uzman tercümanı bulur ve çevirinizi çok acil olarak teslim ederiz.

TranslateCentral olarak geniş bir tercüman kadrosuna sahip olduğumuzdan yüksek kalite düşük fiyat politikası uygulayabiliyoruz. Bu sayede, TranslateCentral çeviri bürosu olarak müşterilerimize çok uygun fiyat, çok rekabetçi fiyat verebiliyoruz. Fiyatlamamız metnin içerdiği kelime sayısına ve metnin gerektirdiği uzmanlık alanına göre hesaplanmaktadır.

TranslateCentral tercüme bürosu olarak İngilizce, Arapça, Fransızca, İtalyanca, Almanca’da dahil 60 farklı dilde çeviri hizmeti veriyoruz. Sadece Türkçe ile diğer diller arasında değil, iki yabancı dil arasında da, mesela İngilizce-Rusça, Arapça-Fransızca gibi, tercüme yapıyoruz.

TranslateCentral Tercüme ofisi geniş kadrosu ile yeminli tercüme taleplerinizi hızlıca karşılar. Türkiye çapında alanında uzmanlaşmış yüzlerce yeminli tercüman ile çalışıyoruz. TranslateCentral Yeminli Tercüme Ofisimiz yeminli tercümanları tarafından tercümesi yapılan belgeniz Noter Tasdiki yapılarak adresinize hızlı kargo ile ulaştırılır. Notere gitmenize gerek kalmaz. Bizimle çalıştığınızda yeminli tercüman arayarak veya notere gidip gelerek, işlem sırası bekleyerek zaman kaybetmezsiniz.