Türkçe İngilizce Tercüme Hizmeti

Her türlü bireysel ve kurumsal Türkçe İngilizce tercüme ihtiyacınız için TranslateCentral Türkçe İngilizce çeviri ofisine 7 gün 24 saat başvurabilirsiniz. TranslateCentral Türkçe İngilizce çeviri bürosu ana dili İngilizce ve Türkçe olan veya üniversitelerin İngilizce mütercim tercümanlık bölümlerinden mezun her iki dile hakim tercümanları ile bütün belgelerinizi yüksek kalite standardı ile tercüme eder. Akademik, tıbbi, teknik, hukuki, ticari metinleriniz bu alanlarda uzmanlaşmış çevirmenler tarafından özenle tercüme edilir.
Yurtdışında kullanmak istediğiniz resmi belgeleri dilerseniz yeminli tercüman tarafından tercüme ettirerek Noter Onaylı ve Apostil onaylı olarak alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Online Sipariş Sayfamızda belgenizi yükledikten sonra Noter Onaylı tercüme istiyorum ve Apostil onayı istiyorum kutucuğunu işaretlemeniz. TranslateCentral Türkçe İngilizce çeviri bürosu belgelerinizin çevirisini hızla tamamlayarak noter ve apostil onaylarını alır ve belgeleri hızlı kargo ile adresinize ulaştırır. Türkçe İngilizce noter onaylı tercüme hizmeti almak için yerinizden kalkmanıza dahi gerek yok, bütün hizmetlerimizden bir tıkla faydalanabilirsiniz.

 

 

Noter Onaylı İngilizce Diploma Çevirisi & Apostil onaylı Tercüme

Eğitiminize yurtdışında mı devam edeceksiniz? Diplomanızı noter onaylı ve apostilli olarak tercüme ettirmeniz mi gerekiyor? Veya yurtdışında aldığınız lise, üniversite diploması için denklik belgesine mi ihtiyacınız var? Bütün bu işlemleriniz için gerekli Türkçe-İngilizce, İngilizce-Türkçe çeviriler TranslateCentral’ın yeminli tercüman ekibi tarafından hızla yapılır. Lise diploması çevirisi, üniversite diploması tercümesi, öğrenci belgesi çevirisi, denklik belgesi çevirisi, mezuniyet belgesi tercümesi, transkript çevirisi, not dökümü çevirisi yeminli çevirmenleri tarafından tamamlandıktan sonra ihtiyaca göre Noter onayı ve apostil şerhi onayı alınır.
Üstelik bütün bu işlemleri TranslateCentral.Net’den yerinizden kalkmadan bir tık ile başlatabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey belgenizi istediğiniz formatta, ister PDF olarak taratarak, ister fotoğrafını çekip JPEG olarak online sistemimize yüklemek. Noter onaylı lise diploma tercümesini, apostil onaylı öğrenim belgenizi, veya noter tasdikli denklik belgesini acil olarak istiyorsanız siparişinizi verirken Teslimat Hızı satırında “HIZLI” seçeneğini işaretlemeniz yeterli. İşlemleriniz yıldırım hızı ile tamamlanır ve her zamanki gibi TranslateCentral’in üç aşamalı kalite kontrol sürecinden geçirilerek size hızlı kargo servisi ile ulaştırılır.

 

 

Dünya Pazarlarına İngilizce Hitap Edin

TranslateCentral Türkçe İngilizce çeviri bürosu, Dünya firmaları ile kuracağınız ticari ilişkilerde ve ihraç pazarlarına yönelik satış ve pazarlama faaliyetlerinde de en büyük destekçinizdir. Dış pazarların çalışma şeklini iyi bilen, yabancı kültürlere vakıf, pazarlama ve işletme yönetimi terminolojisine hakim İngilizce çevirmenlerimiz, iş sözleşmelerinizi, bayilik anlaşmalarınızı, alım satım sözleşmelerinizi, ortaklık sözleşmelerinizi yüksek kalitede ve güvenilir şekilde tercüme eder. İhraç pazarlarındaki alıcı firmalarına hitap etmeniz için ön koşullardan birisi web sitesi, ürün tanıtım materyali, katalog ve broşürlerinizin anlaşılır ve kültür kodlarına uygun şekilde İngilizce’ye çevrilmiş olmasıdır. TranslateCentral Türkçe İngilizce çeviri bürosu üstün kalite lokalizasyon hizmetleri ile web sitesi, firma tanıtım materyali, katalog ve broşürlerinizi İngilizce’ye tercüme eder, firmanızın lokalizasyon (yerelleştirme) sürecinde işlerinizi kolaylaştırır.

 

Yüksek Kalite Uygun Fiyatlı Hızlı Türkçe İngilizce Çeviri

Türkçe İngilizce çeviriye acil ihtiyacınız var ise sipariş sayfasında Teslimat Hızı satırında “HIZLI” seçimini yapmanız yeterlidir. TranslateCentral Türkçe İngilizce Çeviri Bürosu en uygun durumdaki çevirmeni devreye sokarak tercümenizi çok hızlı bir şekilde tamamlar ve teslim eder.
TranslateCentral online çeviri ofisi iki yönlü İngilizce-Türkçe çevirinin yanısıra, İngilizce-İngilizce, İngilizce-Fransızca, İngilizce-Arapça gibi İngilizce ve diğer diller arasında iki yönlü çeviri hizmetleri de vermektedir. TranslateCentral Türkçe İngilizce çeviri bürosunda alanında uzman çevirmenler tarafından tamamlanan tercümeler TranslateCentral’in üç aşamalı kalite kontrol sürecinden geçirilir ve kalite onayı aldıktan sonra size teslim edilir. Uygun fiyatlı İngilizce Türkçe tercüme hizmetlerimizden yararlanmak için sayfamızdaki adımları takip ederek hemen siparişinizi oluşturabilir veya dilerseniz info@translatecental.net adresinden veya 08503032520 nolu telefondan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

Türkçe İngilizce Çeviri İşlemlerinde Sıkça Sorulan Sorular

TranslateCentral Türkçe İngilizce çeviri ofisi olarak en acil ihtiyaçlarınızı bile hızlıca karşılıyoruz. Bunun için sipariş formunda belgenizi yüklerken Teslimat Hızı satırında “Hızlı” seçeneğini tercih etmeniz yeterli. Hızlı tercüme seçeneğinde bir miktar hizmet fiyat farkı uygulanır. TranslateCentral Türkçe İngilizce çeviri bürosu olarak Türkiye çapında yüzlerce uzman tercüman ile çalıştığımızdan çevirinizi en çabuk yapabilecek uzman tercümanı bulur ve çevirinizi çok acil olarak teslim ederiz.

TranslateCentral Türkçe İngilizce çeviri bürosundan çevirisi tamamlanmış belgelerinizi basılı olarak alabilirsiniz. Bunun için sipariş aşamasında “Çevirimi Kargo ile Teslim almak istiyorum” kutusunu tıklamanız yeterli. Çeviriniz tamamlanır tamamlanmaz hızlı kargo ile adresinize ulaştırılır.

TranslateCentral Türkçe İngilizce çeviri ofisi geniş kadrosu ile yeminli tercüme taleplerinizi hızlıca karşılar. Türkiye çapında alanında uzmanlaşmış yüzlerce yeminli tercüman ile çalışıyoruz. TranslateCentral Türkçe İngilizce çeviri bürosu yeminli tercümanları tarafından tercümesi yapılan belgeniz Noter Tasdiki alınarak adresinize hızlı kargo ile ulaştırılır. Notere gitmenize gerek kalmaz. Bizimle çalıştığınızda yeminli tercüman arayarak veya notere gidip gelerek, işlem sırası bekleyerek zaman kaybetmezsiniz.

TranslateCentral Türkçe İngilizce çeviri ofisi olarak İngilizce’ya hakim onlarca tercüman ile çalışıyoruz. Geniş bir tercüman kadrosuna sahip olduğumuzdan yüksek kalite düşük fiyat politikası uygulayabiliyoruz. Bu sayede, TranslateCentral İngilizce Türkçe çeviri bürosu olarak müşterilerimize çok uygun fiyat, çok rekabetçi fiyat verebiliyoruz. Fiyatlamamız metnin içerdiği kelime sayısına ve metnin gerektirdiği uzmanlık alanına göre hesaplanmaktadır.

Müşterilere ait bilgilerin gizliliğinin korunması TranslateCentral İngilizce Türkçe Tercüme Ofisinin en önde gelen hizmet kurallarından biridir. TranslateCentral İngilizce Türkçe tercüme ofisinin gizlilik ilkeleri gereği belgeleriniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Gizlilik politikamıza https://translatecentral.net/gizlilik-sozlesmesi/ linkinden ulaşabilirsiniz.

TranslateCentral İngilizce Türkçe Çeviri bürosu olarak bir amacımız da İhraç pazarlarında firmanızın etkinliğini arttırmaktır. Bu amaçla Yabancı firmaları ile işbirliği, ortaklık, joint-venture, alım satım sözleşmesi gibi işlemlerinizde ihtiyacınız olan tüm tercüme işlemlerini üstlenebiliriz. TranslateCentral İngilizce Türkçe Tercüme ofisi ayrıca web sitenizi, broşürlerinizi, kataloglarınızı, ilanlarınızı, ürün tanıtım materyallerinizi, etiketlerinizi hedeflediğiniz İngilizce diline Lokalizasyon (Yerelleştirme) yöntemleri ile çevirir. Bu sayede işletmeniz dünya pazarına hitap edebilecek duruma gelir.