Türkçe Rusça Tercüme Hizmeti

Her türlü bireysel ve kurumsal Türkçe Rusça tercüme ihtiyacınız için TranslateCentral Türkçe Rusça çeviri ofisine 7 gün 24 saat başvurabilirsiniz. TranslateCentral Türkçe Rusça çeviri bürosu ana dili Rusça ve Türkçe olan veya üniversitelerin Rusça mütercim tercümanlık bölümlerinden mezun her iki dile hakim tercümanları ile bütün belgelerinizi yüksek kalite standardı ile tercüme eder. Akademik, tıbbi, teknik, hukuki, ticari metinleriniz bu alanlarda uzmanlaşmış çevirmenler tarafından özenle tercüme edilir.
Rusya’da kullanmak istediğiniz resmi belgeleri dilerseniz yeminli tercüman tarafından tercüme ettirerek Noter Onaylı ve Apostil onaylı olarak alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Online Sipariş Sayfamızda belgenizi yükledikten sonra Noter Onaylı tercüme istiyorum ve Apostil onayı istiyorum kutucuğunu işaretlemeniz. TranslateCentral Türkçe Rusça çeviri bürosu belgelerinizin çevirisini hızla tamamlayarak noter ve apostil onaylarını alır ve belgeleri hızlı kargo ile adresinize ulaştırır. Türkçe Rusça noter onaylı tercüme hizmeti almak için yerinizden kalkmanıza dahi gerek yok, bütün hizmetlerimizden bir tıkla faydalanabilirsiniz.

 

Noter Onaylı Rusça Diploma Çevirisi & Apostil onaylı Tercüme

Eğitiminize Rusya’da mı devam edeceksiniz? Diplomanızı noter onaylı ve apostilli olarak tercüme ettirmeniz mi gerekiyor? Veya Rusya’da aldığınız lise, üniversite diploması için denklik belgesine mi ihtiyacınız var? Bütün bu işlemleriniz için gerekli Türkçe-Rusça, Rusça-Türkçe çeviriler TranslateCentral’ın yeminli tercüman ekibi tarafından hızla yapılır. Lise diploması çevirisi, üniversite diploması tercümesi, öğrenci belgesi çevirisi, denklik belgesi çevirisi, mezuniyet belgesi tercümesi, transkript çevirisi, not dökümü çevirisi yeminli çevirmenleri tarafından tamamlandıktan sonra ihtiyaca göre Noter onayı ve apostil şerhi onayı alınır.
Üstelik bütün bu işlemleri TranslateCentral.Net’den yerinizden kalkmadan bir tık ile başlatabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey belgenizi istediğiniz formatta, ister PDF olarak taratarak, ister fotoğrafını çekip JPEG olarak online sistemimize yüklemek. Noter onaylı lise diploma tercümesini, apostil onaylı öğrenim belgenizi, veya noter tasdikli denklik belgesini acil olarak istiyorsanız siparişinizi verirken Teslimat Hızı satırında “HIZLI” seçeneğini işaretlemeniz yeterli. İşlemleriniz yıldırım hızı ile tamamlanır ve her zamanki gibi TranslateCentral’in üç aşamalı kalite kontrol sürecinden geçirilerek size hızlı kargo servisi ile ulaştırılır.

Rus Pazarına Rusça Hitap Edin

TranslateCentral Türkçe Rusça çeviri bürosu, Rus firmaları kuracağınız ticari ilişkilerde ve Rus pazarına yönelik satış ve pazarlama faaliyetlerinde de en büyük destekçinizdir. Rus pazarının çalışma şeklini iyi bilen, Rus kültürüne vakıf, pazarlama ve işletme yönetimi terminolojisine hakim Rusça çevirmenlerimiz, iş sözleşmelerinizi, bayilik anlaşmalarınızı, alım satım sözleşmelerinizi, ortaklık sözleşmelerinizi yüksek kalitede ve güvenilir şekilde tercüme eder. Rus alıcı firmalarına hitap etmeniz için ön koşullardan birisi web sitesi, ürün tanıtım materyali, katalog ve broşürlerinizin anlaşılır ve Rus kültür kodlarına uygun şekilde Rusça’ya çevirilmiş olmasıdır. TranslateCentral Türkçe Rusça çeviri bürosu üstün kalite lokalizasyon hizmetleri ile web sitesi, firma tanıtım materyali, katalog ve broşürlerinizi Rusça’ya tercüme eder, firmanızın lokalizasyon (yerelleştirme) sürecinde işlerinizi kolaylaştırır.

 

Yüksek Kalite Uygun Fiyatlı Hızlı Türkçe Rusça Çeviri

Türkçe Rusça çeviriye acil ihtiyacınız var ise sipariş sayfasında Teslimat Hızı satırında “HIZLI” seçimini yapmanız yeterlidir. TranslateCentral Türkçe Rusça Çeviri Bürosu en uygun durumdaki çevirmeni devreye sokarak tercümenizi çok hızlı bir şekilde tamamlar ve teslim eder.
TranslateCentral online çeviri ofisi iki yönlü Rusça-Türkçe çevirinin yanısıra, Rusça-İngilizce, Rusça-Fransızca, Rusça-Arapça gibi Rusça ve diğer diller arasında iki yönlü çeviri hizmetleri de vermektedir. TranslateCentral Türkçe Rusça çeviri bürosunda alanında uzman çevirmenler tarafından tamamlanan tercümeler TranslateCentral’in üç aşamalı kalite kontrol sürecinden geçirilir ve kalite onayı aldıktan sonra size teslim edilir. Uygun fiyatlı Rusça Türkçe tercüme hizmetlerimizden yararlanmak için sayfamızdaki adımları takip ederek hemen siparişinizi oluşturabilir veya dilerseniz info@translatecental.net adresinden veya 08503032520 nolu telefondan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Türkçe Rusça Çeviri İşlemlerinde Sıkça Sorulan Sorular

TranslateCentral Türkçe Rusça çeviri ofisi olarak en acil ihtiyaçlarınızı bile hızlıca karşılıyoruz. Bunun için sipariş formunda belgenizi yüklerken Teslimat Hızı satırında “Hızlı” seçeneğini tercih etmeniz yeterli. Hızlı tercüme seçeneğinde bir miktar hizmet fiyat farkı uygulanır. TranslateCentral Türkçe Rusça çeviri bürosu olarak Türkiye çapında yüzlerce uzman tercüman ile çalıştığımızdan çevirinizi en çabuk yapabilecek uzman tercümanı bulur ve çevirinizi çok acil olarak teslim ederiz.

TranslateCentral Türkçe Rusça çeviri bürosundan çevirisi tamamlanmış belgelerinizi basılı olarak alabilirsiniz. Bunun için sipariş aşamasında “Çevirimi Kargo ile Teslim almak istiyorum” kutusunu tıklamanız yeterli. Çeviriniz tamamlanır tamamlanmaz hızlı kargo ile adresinize ulaştırılır.

TranslateCentral Türkçe Rusça çeviri ofisi geniş kadrosu ile yeminli tercüme taleplerinizi hızlıca karşılar. Türkiye çapında alanında uzmanlaşmış yüzlerce yeminli tercüman ile çalışıyoruz. TranslateCentral Türkçe Rusça çeviri bürosu yeminli tercümanları tarafından tercümesi yapılan belgeniz Noter Tasdiki alınarak adresinize hızlı kargo ile ulaştırılır. Notere gitmenize gerek kalmaz. Bizimle çalıştığınızda yeminli tercüman arayarak veya notere gidip gelerek, işlem sırası bekleyerek zaman kaybetmezsiniz.

TranslateCentral Türkçe Rusça çeviri ofisi olarak Rusça’ya hakim onlarca tercüman ile çalışıyoruz. Geniş bir tercüman kadrosuna sahip olduğumuzdan yüksek kalite düşük fiyat politikası uygulayabiliyoruz. Bu sayede, TranslateCentral Rusça Türkçe çeviri bürosu olarak müşterilerimize çok uygun fiyat, çok rekabetçi fiyat verebiliyoruz. Fiyatlamamız metnin içerdiği kelime sayısına ve metnin gerektirdiği uzmanlık alanına göre hesaplanmaktadır.

Müşterilere ait bilgilerin gizliliğinin korunması TranslateCentral Rusça Türkçe Tercüme Ofisinin en önde gelen hizmet kurallarından biridir. TranslateCentral Rusça Türkçe tercüme ofisinin gizlilik ilkeleri gereği belgeleriniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Gizlilik politikamıza https://translatecentral.net/gizlilik-sozlesmesi/ linkinden ulaşabilirsiniz.

TranslateCentral Rusça Türkçe Çeviri bürosu olarak bir amacımız da Rus pazarında firmanızın etkinliğini arttırmaktır. Bu amaçla Rus firmaları ile işbirliği, ortaklık, joint-venture, alım satım sözleşmesi gibi işlemlerinizde ihtiyacınız olan tüm tercüme işlemlerini üstlenebiliriz. TranslateCentral Rusça Türkçe Tercüme ofisi ayrıca web sitenizi, broşürlerinizi, kataloglarınızı, ilanlarınızı, ürün tanıtım materyallerinizi, etiketlerinizi hedeflediğiniz Rusça diline Lokalizasyon (Yerelleştirme) yöntemleri ile çevirir. Bu sayede işletmeniz Rusya pazarına hitap edebilecek duruma gelir.